Geplaatst op: 28-01-2025
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Dit zijn de beste reisbloggers van Nederland

Winnaars eerste editie Dutch Travel Blog Awards bekend

Dit zijn de beste reisbloggers van Nederland

Op 18 januari 2025 werden de winnaars van de allereerste editie van de Dutch Travel Blog Awards bekendgemaakt. Dit event, georganiseerd door het gespecialiseerde travel marketingbureau Thx.agency, biedt het podium aan de beste travel content creators van Nederland. 


De prijsuitreiking vond plaats in het Corendon Village Hotel in Badhoevedorp en werd mede mogelijk gemaakt dankzij hostpartners Corendon en Visit Haarlemmermeer. Met 250 ingediende blogverhalen, social posts, reisvideo’s en -foto’s kan er gesproken worden van een erg succesvolle eerste editie. Een professionele jury, bestaande uit Audrey Denkelaar (Corendon), Tamara Ernst (VisitBrabant), Isabel Mosk (Sherpa’s Stories) en Hanita van der Meer (ANVR) bepaalde uit alle inzendingen de nominaties en kozen uiteindelijk ook de winnaars voor 11 van de 12 awardcategorieën. Reishonger en MTB Challenge waren de grote slokoppen op deze eerste editie, zij wisten elk twee awards in de wacht te slepen. Voor de Audience Choice Award?mocht het grote publiek stemmen op haar favoriet, deze publieksprijs ging naar de avontuurlijke reisblog Reisplaatje. Het volledige overzicht van de winnaars van alle categorieën kan je hieronder terugvinden.

 

Best Adventure Story - gesponsord door ACSI

The Lone Drifters met Op de grens van Zweden en Noorwegen: Ons 7-daagse peddelavontuur met The Canoe Trip

 

Best Citytrip Story – gesponsord door Visit Valencia

Reisgenie met Wat te doen in Bilbao: 25 tips en bezienswaardigheden 

 

Best Culinary/Cultural Travel Story – gesponsord door VisitBrabant

Reislegende met Een bezoek aan het dorp Châteauneuf-du-Pape

 

Best Family Travel Story – gesponsord door Visit Haarlemmermeer

Reishonger met Vakantie in Zuid-Zweden met kinderen

 

Best Lifestyle Travel Story – gesponsord door By June 

The Salty Beachbums met Gili Asahan: een van de secret gili eilanden van Lombok

 
Best Roadtrip Story – gesponsord door Sunny Cars

Little Wanderbook met Roadtrip Mallorca tips & highlights

?

Best Sustainable Travel Story – gesponsord door de toeristische dienst van Spanje

Reishonger met Tot rust komen in de Zeeuwse klei

 

Image of the Year – sponsored door Visit Mechelen

MTB Challenge

 

Social Post of the Year – gesponsord door Thx.agency

Travellust met Route door Schotland

 

Social Video of the Year – gesponsord door de toeristische dienst van Curaçao

Salt in our Hair met 10-Day Madeira Itinerary

 

Video of the Year – gesponsord door de Zaanstreek

MTB Challenge met Do What makes You Smile

 

Audience Choice Award - gesponsord door Corendon

Reisplaatje

Trefwoorden: Reisbloggers, awards

CELTH





||| Nieuws |||

19/03/25
Leiden&Partners nieuwe leden Raad van Commissarissen
Désirée Battjes en Lodewijk Wisse zijn de nieuwe leden in de Raad van Commissarissen van dmo Leiden&Partners.
18/03/25
Camping Corfwater wordt vakantiepark Landal Pettemer Duynen
De voormalige camping Corfwater in Petten wordt door onderneming Het Nieuwe Strand Petten BV dit jaar ontwikkeld tot een vakantiepark dat Landal Pettemer Duynen gaat heten.
17/03/25
Exclusief voor leden
Toerismesector belast milieu meer dan economische bijdrage
De Nederlandse toerismesector, die tussen 2015 en 2022 gemiddeld 4 procent bijdroeg aan de economie, blijkt een onevenredig grote impact te hebben op het milieu. Vooral het verbruik van drinkwater en de uitstoot van broeikasgassen liggen aanzienlijk hoger dan de economische bijdrage.
14/03/25
Exclusief voor leden
Flinke omzetgroei in reisbranche
In 2024 is de omzet in de reisbranche met 7,9% gestegen ten opzichte van een jaar eerder.
14/03/25
Extra regels voor recreatie bij wolvengebied Utrecht
Provincie Utrecht heeft de regels aangescherpt voor recreatie bij de Leusderheide. Het gaat om een aanlijnplicht voor honden, regels voor kinderen op de paden en het advies om als groep bij elkaar te blijven.
14/03/25
Haal het beste uit je zolder met slimme tips voor optimaal gebruik
Een zolder biedt ongekende mogelijkheden om een huis naar een hoger niveau te tillen. Door slim gebr...
13/03/25
Exclusief voor leden
Nieuwe ceo laat Time to Momo met online boekingen groeien
Sinds 1 februari 2025 heeft Mart Evers het stokje overgenomen van Niels Meijssen als nieuwe ceo van Time to Momo. Mart is mede-oprichter van het bedrijf en vanaf het allereerste begin in 2020 betrokken, toen het nog Moonback heette.
13/03/25
Sylvia van Mullem merkleider Regio Arnhem en Rijk van Nijmegen
Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen stelt Sylvia van Mullem als nieuwe merkleider Regio Arnhem en Rijk van Nijmegen aan. Zij volgt Reinou de Haan op.

||| Agenda |||

24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...
05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...