Geplaatst op: 21-05-2024
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Influencers ontdekken Zwolle: dag vol historie, culinaire hotspots en cultuur

Instameet 24 mei: exclusieve kijk op Zwolle door ogen van 12 landelijke titels

Influencers ontdekken Zwolle: dag vol historie, culinaire hotspots en cultuur

Twaalf toonaangevende influencers uit Nederland zullen vrijdag 24 mei de veelzijdigheid van Hanzestad Zwolle verkennen en delen met hun duizenden volgers. Verdeeld in drie themagroepen, zullen de influencers de stad vanuit verschillende perspectieven ontdekken: stad en historie, hotspots en culinair, en kunst en cultuur. Deze unieke ervaring is zorgvuldig voorbereid door een team van experts van Zwolle Marketing, in samenwerking met veel culturele en culinaire partners van de Hanzestad. Door de ogen van instagrammers, travelbloggers en Instagram-fotografen krijgen volgers een exclusieve kijk op wat Zwolle te bieden heeft. 

 

De instagrammers gaan in verschillende groepen de stad ontdekken, passend bij hun voorkeuren en volgers. Zo gaat de groep 'Stad en historie' onder andere naar Panorama Hanze en ANNO Stadsmuseum Zwolle. De tweede groep met thema 'Culinaire hotspots' neemt een kijkje in de Librije en de derde groep, die zich richt op 'Kunst & Cultuur' verkent de wijk Assendorp en gaat met de fietstaxi langs de nieuwe streetart route, Museum de Fundatie en verschillende kunstwerken. Er wordt met alle deelnemers centraal afgesloten op de Grote Markt met een aangeklede borrel.   

 

Megabereik en aftermovie 

Het online en social bereik van de contentmakers en de kanalen van Visit Zwolle gaat vermoedelijk een paar honderdduizend views opleveren. Genodigden zijn bekende namen in deze community, onder meer Eliane Roest van Benerwegvan.nl, Travelrumors, NappyC, Senns_less, Journal of Wonders en Waanzinnige Wereld. Via de kanalen van de 12 influencers worden de beelden gedeeld en ook via de socialkanalen van @hanzestadzwolle en @marketingoost wordt verslag gedaan. 

De aftermovie wordt verspreid daags na de instameet.

Trefwoorden: Influencers

CELTH



||| Nieuws |||

25/12/24
Op weg naar 2025
Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons.
11/10/24
Zet je regio op de kaart 2024: Balans in jouw bestemming – Maak deel uit van de toekomst van toerisme!
NRIT organiseert in samenwerking met CELTH en de Recreatie Vakbeurs een kennisevent rond bestemming in balans. In slechts twee uur ben je helemaal up-to-date met de nieuwste inzichten en strategieën. Je leert van experts, netwerkt met vakgenoten én krijgt praktische handvatten om direct mee aan de slag te gaan in jouw regio.
29/03/24
Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 2024 - Zet jouw transitie in
Met zijn aanstekelijke visie op toerisme laat key-note spreker Peter de Wilde (CEO Toerisme Vlaanderen en Agentschap Onroerend Erfgoed) jou de transitie in toerisme beleven op 18 april. Dat is de dag van het Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 2024.
20/03/24
Exclusief voor leden
Campagne door dmo's Finland rond 'gelukkigste bevolking ter wereld'
Finland is vandaag voor het zevende opeenvolgende jaar uitgeroepen tot het land met de gelukkigste bevolking ter wereld, volgens het World Happiness Report 2024* van de Verenigde Naties. Visit Finland en Helsinki Partners zetten dat in voor een campagne om een klein groepje bezoekers de lifehacks te laten ervaren met een masterclass.
13/12/23
Impact maken met Bureau Ruimte voor Vrije Tijd
Door de toenemende vraag naar beleidsvisies en onderzoeken over recreatie en toerisme is Bureau Ruimte voor Vrije Tijd op zoek naar een projectleider vrijetijdseconomie.
11/05/23
Seminar: Stuur je gast eens weg
Hoe kun je gasten een onvergetelijke vakantie bieden? Die vraag staat centraal op het seminar ‘Stuur je gast eens weg’. Een middag die zowel voor ondernemers in dag- als verblijfsrecreatie interessant is.
13/12/21
De nieuwste trends in toerisme, recreatie en vrije tijd
Vandaag verschijnt de 40ste editie van het Trendrapport toerisme, recreatie en vrije tijd. Wat in de jaren tachtig van de vorige eeuw begon met een dun boekje rond het toen nieuwe ContinuVakantieOnderzoek (CVO) is in veertig jaar uitgegroeid tot een volwaardig jaarboek voor de gehele toerisme- en vrijetijdssector met trends, data, ontwikkelingen en inspiratie.
24/12/20
Fijne feestdagen en een voorspoedig 2021
De vrijetijdssector heeft een ongekend jaar achter de rug. De COVID-19-pandemie is na de Tweede Wereldoorlog de meest ingrijpende gebeurtenis die we met z’n allen meemaken. Een jaar met vrijheidsbeperkingen, naasten die we niet konden zien of ons zijn ontvallen, ongelofelijk veel psychisch en medisch leed, maar ook hoop, veerkracht en saamhorigheid.