De Stand van de Leisure
Vandaag heeft ABN AMRO haar november-editie van de Stand van de Leisure gepubliceerd. In deze editie bijzondere aandacht voor het personeelstekort dat om creatieve oplossingen vraagt. We zetten de belangrijkste bevindingen op een rijtje: EconomieHet Economisch Bureau van ABN AMRO heeft de economische prognose met een half procent naar beneden bijgesteld. De Nederlandse economie gaat in 2023 vanwege hogere rentes en verslechterde economische omstandigheden in Nederland en het buitenland met 1,1% groeien.De inflatie gaat verde...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: economie, ondernemen, inflatie, toerisme, recreatie, dagrecreatie, attractieparken, verblijfsrecreatie, horeca, leisure, reisbranche, watersport
|
|
27/11/23
Dit jaar wint het project ‘Koninklijke Kempen’ van de Onroerend Erfgoeddienst Stuifzand de Erfgoedprijs van 10.000 euro. Het project maakt het publiek warm voor het Koninklijke domein in de Kempen.
|
27/11/23
In de zomer van 2024 krijgt Brabant een kunstwerk van planten en bloemen in de vorm van de ‘Vaas met zonnebloemen’ van Vincent van Gogh. Dit project, dat wordt uitgevoerd bij de Menmoerhoeve in Etten-Leur, wordt mogelijk gemaakt door Natuurhuisje die zich als partner aansluit bij Van Gogh Nationaal Park (NP).
|
27/11/23
Vijf routes in Europa zijn genomineerd voor de Fietsroute van het Jaar 2024. Dit jaar had de jury een luxeprobleem. Er was een grote kwaliteit onder de aangedragen routes voor de uitverkiezing.
|
21/11/23
De afgelopen editie van Recreatie Vakbeurs op 14, 15 en 16 november 2023 in Evenementenhal Hardenberg is bezocht door in totaal 8.472 recreatieprofessionals. Nooit eerder kwamen zoveel bezoekers op deze driedaagse vakbeurs af.
|
20/11/23
Vanaf vandaag gaat aannemer Jos Scholman Infra B.V. verder met de aanleg van de
doorfietsroute Utre...
|
17/11/23
Feestdagen met familie vieren? Welnee, we gaan met vakantie. Dat is een van de uitkomsten van onderzoek hoe de Nederlanders omgaan met de tradities rondom de feestdagen. Vrije tijd staat hoog op de verlanglijst.
|
13/11/23
Het uitgestrekte Brabantse landschap bij Goirle en Hilvarenbeek is populair onder mountainbikers en gravelbikers. Maar de natuur is kwetsbaar en daarom is een code voor duurzaam gebruik opgesteld. Gravelbikers nemen snel in aantal toe.
|
10/11/23
In 2024 kunnen binnen het maatregelenpakket van de zeven Zuid-Hollandse erfgoedlijnen 68 projecten een subsidie tegemoet zien. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland stellen hiervoor €3,3 miljoen beschikbaar.
|
|
29/11/23
Op woensdag 29 november organiseren de opleidingen Hotel Management, Leisure & Events Manag...
|
12/12/23
Pleisureworld organiseert op dinsdag 12 december bij Playdôme in Roosendaal een Openhuis met een in...
|
24/01/24 t/m 25-01-24
Recreatie Vakbeurs organiseert op 24 en 25 januari 2024 een
nieuw event voor de recreatiebranche: R...
|
18/04/24
Op donderdag 18 april 2024 organiseert NRIT samen met de opleidingen Tourism Management van de Neder...
|
|