Geplaatst op: 31-05-2021
Auteur: Redactie
NRIT

Landal zet op Sallandse Heuvelrug de ramen naar buiten wagenwijd open

Landal zet op Sallandse Heuvelrug de ramen naar buiten wagenwijd open

Landal opent een nieuw vakantiepark op de grens van Twente en Salland. Het nieuwe vakantiepark Landal Sallandse Heuvelrug bij Wierden krijgt in totaal 110 recreatiewoningen in diverse typen en uitvoeringen. Vooral de grote raampartijen en het centraal gelegen meer zijn opvallende kenmerken van dit kleinschalige park.

Landal Sallandse Heuvelrug ligt vlakbij Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug. De grote waterpartij met daaromheen de reeds aangelegde beachlodges hebben al veel gasten getrokken en zijn geschikt gemaakt voor verhuur door Landal GreenParks gedurende de komende zomer.

Tijdens de volgende fase wordt het park verrijkt met drie verschillende woningtypen; de 8-persoons familielodge ‘Roerdomp’, het 6-persoons type ‘Pijlstaart’ en de royale 4-persoons ‘Watersnip’. Alle lodges zijn uitgevoerd met grote glaspartijen en openslaande terrasdeuren. De woningen zijn gesitueerd rondom een meer van ruim 3,5 hectare en hebben vrijwel allemaal zicht op het water. Gasten kunnen gebruik maken van de centrale voorzieningen van het naastgelegen bungalowpark Hoge Hexel, dat al ruim veertig jaar een begrip is in Twente.

LandalSalland


Ontwikkelaar Paul Schuttenbelt: "Groot voordeel voor gasten is dat alle faciliteiten al klaar zijn: zoals het overdekte zwembad met glijbaan en apart peuterbad, het sfeervolle restaurant met serre, de binnenspeeltuin, sportvelden en fietsverhuur. Het meer heeft het mooiste zwemwater van Twente! Dit is een unieke bestemming, waar we een mooie mix van woningen aan toevoegen, waaronder een 4+2 type, met een bedstee voor 2 kinderen en luxe types met sauna en sunshower.”

LandalSalland
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, vakantieparken, bungalowparken, overijssel

CELTH



     
Trendrapport

||| Nieuws |||

03/10/23
Exclusief voor leden
Afvalfonds Verpakkingen omarmt sector leisure
Bij attractiepark Walibi Holland kunnen gasten vanaf zaterdag 7 oktober hun statiegeldflesjes en -blikjes inleveren. Wie dat doet, krijgt het statiegeld meteen terug via Tikkie.
03/10/23
Exclusief voor leden
Rebranding Saudia in teken digitale transformatie
Saudia, de nationale luchtvaartmaatschappij van Saudi-Arabië, onthulde haar nieuwe merkidentiteit. Deze nieuwe identiteit is in lijn met een breder strategisch digitaal transformatieplan gericht op het versterken van de ondersteuning van de luchtvaartmaatschappij voor de nationale ambitie Vision 2030.
03/10/23
Belangstelling voor failliet Vacansoleil
Het proces om te komen tot een doorstart van Vacansoleil na het faillissement is begonnen. Er hebben zich vele geïnteresseerde partijen gemeld bij de curatoren Ben Arends en Lodewijk Hox.
02/10/23
Fietsvakantie in eigen land steeds populairder
Fietsvakanties zijn de afgelopen jaren steeds populairder geworden. De voornaamste reden is dat veel mensen inzien dat ons eigen land tal van mooie plekken heeft, die je op de fiets natuurlijk goed kunt verkennen. Daarbij komt ook dat sinds de opkomst van de e-bike, het fietsen nog meer in trek is dan dat dit daarvoor het geval was.
02/10/23
Exclusief voor leden
Aangrijpende klankbeleving Panorama Ysselsteyn
Op 13 oktober 2023 start op de Duitse begraafplaats Ysselsteyn, net over de Brabantse grens in Limburg, een aangrijpende klankbeleving genaamd Panorama Ysselsteyn.
02/10/23
Vernieuwing Schipholbrug blokkeert staande mastroute
Rijkswaterstaat verbreedt en vernieuwt de Schipholbrug over de Ringvaart van de Haarlemmermeer. Deze beweegbare brug is onderdeel van de oostelijke Staande Mastroute. De werkzaamheden hebben gevolgen voor de bekende recreatieve staande mastroute.
02/10/23
CORPUS werkt samen met Oogfonds
Het Oogfonds en educatieve attractie CORPUS, het interactieve reisavontuur door het menselijk lichaam, bundelen hun krachten om het onderzoek naar erfelijke oogziekten mogelijk te maken.
02/10/23
40% minder ruimte voor prive jets op Schiphol
Er is minder ruimte voor privévliegtuigen op Schiphol vanaf 31 maart 2024. Dat staat in Schiphols capaciteitsdeclaratie, het officiële document met daarin de beschikbare capaciteit voor het zomerseizoen 2024.

||| Agenda |||

04/10/23
04/10/23 t/m 04-10-23: Duurzaamheidscongres Kampeerbranche
Op woensdag 4 oktober 2023 organiseert HISWA-RECRON samen met NKC, KCI, BOVAG, KCJ en de ANWB het Du...
12/10/23
12/10/23 t/m 12-10-23: Screw up morning: Leisure en toerisme in stedelijke ontwikkeling
Tijdens de Screw Up Morning op donderdag 12 oktober 2023 brengen Sweco, J2Leisure en Expertise Netw...
23/10/23 t/m 24-10-23
23/10/23 t/m 24-10-23: Glamping 2-Daagse
Pleisureworld organiseert op 23 en 24 oktober een Glamping 2-Daagse. De reis trekt in twee dagen tij...
14/11/23 t/m 16-11-23
14/11/23 t/m 16-11-23: Recreatie Vakbeurs 2023
Dé vakbeurs voor een toekomstbestendige recreatiebranche.   Op 14, 15 en 16 novemb...
24/01/24 t/m 25-01-24
24/01/24 t/m 25-01-24: Recreatie Next Level 2024
Recreatie Vakbeurs organiseert op 24 en 25 januari 2024 een nieuw event voor de recreatiebranche: R...