Attractieparken·Nieuws

Eigenaar Avonturenpark Hellendoorn overgenomen

Investeringsmaatschappij Mubadala van de koninklijke familie van Abu Dhabi wil een aanzienlijk belang nemen in de Looping Group, onder andere eigenaar van Avonturenpark Hellendoorn.

Ton Vermeulen · 14 okt 2019 · 1 min lezen Printen
Eigenaar Avonturenpark Hellendoorn overgenomen

De Looping Group heeft 15 regionale attractieparken in Europa die jaarlijks 4,6 miljoen bezoekers trekken en een omzet behalen van meer dan 110 miljoen euro.

Huidige eigenaren Ergon Capital en BPI France verkopen hun aandeel in de Loopings Group aan Mubadala. Met de nieuwe eigenaar wil de groep inzetten op het uitbreiden van haar portfolio en het bouwen van verblijfsaccommodaties bij de bestaande parken. Voor Avonturenpark Hellendoorn verandert er weinig, lokale parken hebben geen contact met de investeerders in de Looping Group.

Onderwerpen Attractieparken Nieuws

Artikelen