09-03-2026: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026

11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing en de vele organisatoren en hun vrijwilligers, ingezet om het aanbod te versterken. Dit heeft geleid tot steeds meer vernieuwende en internationale evenementen, zoals de Spartan Obstacle Run, Luminosity Beach Festival, de Red Bull Megaloop, Grand Prix Triathlon en natuurlijk de Dutch Grand Prix.
Zandvoort staat bekend om haar prachtige strand en het Circuit van Zandvoort, maar is tegelijkertijd een nummer 1 evenementengemeente en is trots gastgemeente te zijn van het Nationaal Congres Evenementen 2026.
Nationaal Congres Evenementen: jouw inspiratiebron
Het Nationaal Congres Evenementen is dé ontmoetingsplek voor eventprofessionals. Tijdens dit congres: Ontvang je praktische tips en vernieuwende inzichten, leg je waardevolle contacten binnen de sector en krijg je inspiratie om jouw evenement of evenementenstad te laten groeien.
Maar het congres wil vooral dé ontmoetingsplek voor eventprofessionals zijn. We verbinden dus vooral de deelnemers met elkaar. En omdat ze een heel diverse achtergrond hebben (onder andere organisatiebureaus, toeleveranciers, sponsoren, overheden, venues en marketingorganisaties) is de uitwisseling van kennis en ervaring waardevol.
Het Nationaal Congres Evenementen is een initiatief van Respons | Evenementen – Toerisme – Citymarketing en wordt jaarlijks georganiseerd door Respons in samenwerking met een gastgemeente. De uitreiking van de Nationale Evenementenprijzen is een onderdeel van het programma. De Stichting Nationale Evenementenprijzen is hiervoor verantwoordelijk.
Meer informatie op: https://nationaalcongresevenementen.nl/
















































