25-06-2024 t/m 28-06-2024: Atlas Annual Conference 2024

Atlas Annual Conference 2024
Onder het thema 'Navigating the Future' organiseert de Breda University of Applied Sciences van 25 tot en met 28 juni de jaarlijkse Atlas Conferentie. 

De ATLAS Annual Conference 2024 "Leisure & Tourism 2030: Navigating the Future" wil onderzoekers, opleiders en vernieuwers samenbrengen om de toekomst van vrije tijd en toerisme te verkennen, en hoe we ons kunnen aanpassen aan het veranderende landschap. De conferentie zal onderwerpen behandelen zoals de impact van technologie op reizen, de opkomst van duurzaamheid in vrije tijd en toerisme, maatschappelijke gevolgen en de veranderende voorkeuren van consumenten. We zullen ons ook richten op opkomende trends en kansen, zoals de groeiende interesse in (het ontwerpen van) ervaringen en de opkomst van nichemarkten. 

Met boeiende keynote speeches, parallelle sessies, interactieve panels en netwerkmogelijkheden zullen deelnemers waardevolle inzichten krijgen in de toekomst van vrije tijd en toerisme en hoe ze zich kunnen voorbereiden op de uitdagingen en kansen die voor hen liggen.



Meer informatie op: https://atlas-euro.org/2024-6-breda/

||| Nieuws |||

13/06/25
Vliegtickets en prijzen overnachtingen vakantieparken drukken inflatie
De inflatie is gedaald van 4,1 in april naar 3,3 procent in mei van dit jaar, meldt CBS. Bijzonder i...
12/06/25
Mijlpaal EuroParcs Enkhuizer Strand: eerste gasten gearriveerd
Vrijdag 6 juni arriveerden de eerste gasten voor hun vakantie op EuroParcs Enkhuizer Strand aan het IJsselmeer.
06/06/25
Exclusief voor leden
Voorbereid op de regels toegankelijkheid websites en apps?
Vanaf 28 juni 2025 gelden regels voor de toegankelijkheid van websites en apps waarop bedrijven producten of diensten aanbieden. De Autoriteit Consument & Markt (ACM) gaat toezicht houden op de toegankelijkheid van e-handelsdiensten en elektronische communicatiediensten.
06/06/25
Exclusief voor leden
Waar gaan Nederlanders met Pinksteren naar toe? Booking.com ziet opmerkelijke bestemmingen in top 10
Naar welke binnen- en buitenlandse bestemmingen reizen Nederlanders met de Pinksterdagen? Booking.com maakt drie top tien lijstjes met opmerkelijke bestemmingen. En ook op accommodatietype zien we een bijzondere top 5.
03/06/25
Recreatie Vakbeurs kiest Villa Pardoes als goede doel voor 2025-editie
Recreatie Vakbeurs heeft Villa Pardoes benoemd tot officieel goede doel voor de beurseditie die zal plaatsvinden op 11, 12 en 13 november 2025.
02/06/25
Bewuster reisgedrag: 39% kiest voor dichtbij, lange verre reizen nemen toe
Volgens onderzoek van Riksja Travel kiezen steeds meer mensen voor bestemmingen binnen 6000 km en wie verder reist, blijft langer weg.
28/05/25
1 miljoen stekkerauto's
Aan het eind van het eerste kwartaal van 2025 telde Nederland voor het eerst iets meer dan 1 miljoen stekkerauto’s. Daarmee is nu ruim een op de tien personenauto’s een stekkerauto.
28/05/25
Exclusief voor leden
Méribel kiest bureau Hopscotch
Méribel, het hart van het Franse Les 3 Vallées, heeft Hopscotch Tourism Netherlands aa...